Červenec 2011

Konec

1. července 2011 v 19:40 | Ema
Ale když budete psát komentáře, tak budu pořád ráda, protože sem budu chodit občas, a tak si blog vést nedá. Já končím z osobních důvodů, a proto, protože nemám čas. Komenty si číst budu, a bude se snažit na něco odepsat. Tak ahoj a mějte více času než já.

sorry, končím!!!!!!

1. července 2011 v 19:36
Opravdu se omlouvám, ale musím končit, a z osobních důvodů, které sem psát nebudu. Tak vám můžu alespoň popřát hezké prázdniny, hezký den, hezký rok, hezký život.

Futurama

1. července 2011 v 15:10 | Ema |  Seriály a filmy
Futurama patří mezi moje nejoblíbenější seriály na PRIMA COOL. Vytvořil ji (Futuramu) stejný tvůrce, co vytvořil Simpsonovi. Na Simpsonovi koukám taky, ale nej jsou podle mě čarodějnický speciály. Futurama vznikla v roce 2000. Dneska (1.7.2011) ji dávají v 15:50 hodin. Zítra nebo ještě dnes (když budu stíhat) sem dám nějaké obrázky Futurama. Jo?

Vysvědčení!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1. července 2011 v 14:58 | Ema |  Škola
Včera bylo vysvědčení, a já jsem samozřejmě zase neměla čas na blog. Už ale přemýšlím o tom, že ho asi v září budu mudet zrušit, protože půjdu už do 7.třídy, a budeme mít hodně učení. Ach jo!!!!!!! Já se tak netěšim na září. Na vysvědčení jsem měla pět 2, ale z ájiny jsem měla skoro 3. Naštěstí jsem písemku napsala dobře ( na 2). Teď o prázdkách budu mít na blog naštěstí víc času, a nebudu tolik pryč. Přes ty dva měsíce sem dám asi tak min.25 článku, OK? Kdyžtak písněte do komentů, jo?